برای ثبت پیشنهاد روی آثار موردنظر و شرکت در حراج آنلاین باید وارد شوید.

بعد از ورود به سایت و کلیک روی گزینه شرکت در حراج به صفحه لیست آثار منتقل خواهید شد و با انتخاب اثر موردنظر به صفحه حراج آنلاین هر اثر منتقل خواهید شد و میتوانید اقدام به ثبت پیشنهاد نمایید.

برای شرکت در حراج تهران باید در سایت ثبت نام نمایید.

دقت کنید بعد از ثبت نام و تایید نهایی توسط مجموعه حراج تهران میتوانید اقدام به ورود با نام کاربری تایید شده کنید و در حراج آنلاین شرکت کنید.

شرایط اختصاصی حراج
ثبت اطلاعات

شرایط اختصاصی حراج

شرايط حراج:

کليه شروط مندرج در اين سند در خصوص شرايط حراج آنلاین و خريد و فروش آثار هنری و فرم جداگانه ثبت‌نام شرکت در حراج و همچنين توضيحات مندرج در فایل کاتالوگ‌ و شرایط عمومی حراج تهران، در مجموع به صورت يک کل يکپارچه شرايط اختصاصی حراج آنلاین تهران را تشکيل می‌دهند و حراج تهران بر اساس آنها آثار هنری را ارايه و به متقاضيان به فروش می‌رساند. ثبت‌نام شما برای شرکت در حراج به منزله قبول کليه شرايط اختصاصی حراج آنلاین تهران بوده و از لحظه ثبت‌نام لازم‌الاجرا می‌باشند. خواهشمند است قبل ازثبت‌نام تمامی موارد فوق و مطالب ذيل را با دقت مطالعه نماييد. آثار هنری بر مبنای ارزش کيفی آنها و بر حسب علاقه‌مندی متقاضيان، توسط برگزارکنندگان حراج، انتخاب و بر اساس قيمت پايه مورد توافق با مالک اثر در حراج ارايه خواهد شد. آثار انتخاب‌شده به مدت چهار روز در نمایشگاه حراج تهران در معرض مشاهده علاقه‌مندان بوده و از ساعت 14 روز نخست تا ساعت 18 روز پنجم از طریق لینک ارسالی به ثبت نام‌کنندگان متقاضی خرید، به صورت آنلاین به حراج گذاشته خواهد شد. ثبت نام کنندگان محترم، از زمان آغاز نمایشگاه تا پایان مزایده مجاز به ورود به لینک حراج زنده به منظور شرکت در مزایده آنلاین خرید آثار می باشند. مهلت پایانی شرکت در مزایده حراج به ترتیب شماره آثار در فایل کاتالوگ حراج بوده و در طول این مدت هر فردی می‌تواند با مراجعه به سایت، به صورت لحظه‌ای از آخرین قیمت آثار مطلع شود. متقاضیان می‌توانند از زمان مقرر با ثبت‌نام در سایت حراج تهران، لینک شرکت در مزایده را دریافت و در زمان مقرر حراج، در آن شرکت کنند. ثبت‌نام در حراج آنلاین نیازمند موارد ذیل است:
  • مطالعه کامل و قبول شرایط عمومی حراج تهران و شرایط اختصاصی حراج آنلاین تهران.
  • تکمیل و یا تایید موارد مندرج در فرم ثبت‌نام آنلاین.
  • به همراه داشتن کارت ملی متقاضی.
  • شماره حساب و شبا بانک به نام شخص متقاضی.
  • همراه داشتن برگ کاغذ سفید و خودکار آبی یا مشکی جهت ارائه نمونه امضا.
  • ارائه وثیقه 100 میلیون تومانی جهت ضمانت پرداخت [ متقاضیان شرکت در مزایده حراج موظف به ارائه وثیقه 100 میلیون تومانی جهت ضمانت پرداخت وجه خرید آثار و حق الزحمه (حق العمل) حراج گزار می‌باشند. لازم به ذکر است این مبلغ باید از حساب شخص متقاضی در وجه حساب موسسه حراج هنر تهران (به شماره حساب 110-9967-1484110-1 نزد بانک گردشگری شعبه مرکزی تهران) پرداخت شود. بعد از حراج، این مبلغ از کل مبلغ خرید در صورتحساب ایشان کسر خواهد گردید و خریدار موظف به پرداخت مابقی مبلغ صورتحساب خود خواهد بود. در صورت عدم خرید آثار توسط متقاضی، این مبلغ طی 72 ساعت کاری بعد از حراج، به حساب مذکور در فرم ثبت نام بازگردانده خواهد شد. ]
مالکین آثار می‌توانند در صورت تمایل رضایت بدهند که شرایطی فراهم شود تا در لحظات آخر حراج آنلاین، اگر هیچ متقاضی برای اثر ایشان پیشنهاد ندهد، برای جلوگیری از به فروش نرسیدن اثر، حراج گزار با مبلغی پایین تر از پیشنهاد کمینه اثر را به فروش برساند. سایر مواردی که در این سند بیان نشده مانند میزان و نحوه پرداخت حق الزحمه (حق العمل) حراج گزار، نحوه پرداخت ثمن اثر خریداری شده، ضمانت اجراهای عدم پرداخت آنها، نحوه تحویل اثر خریداری شده، روش حل و فصل اختلافات و غیره مطابق موارد مندرج در شرایط عمومی حراج تهران می باشد.

ثبت اطلاعات هویتی و ارسال مدارک مورد نیاز

نوع کاربر

مشخصات متقاضی (شخص حقیقی)

مشخصات متقاضی (شخص حقوقی)

مشخصات حساب بانکی

تذکر: حساب بانکی باید به نام متقاضی باشد.
اینجانب متقاضی شرکت در دوره حراج آنلاین تهران بوده و متعهد می شوم ظرف مدت حداکثر 15 روز از تاریخ برگزاری حراج، وجه یا آثار خریداری شده خود را پرداخت نمایم. در صورت امتناع از پرداخت وجه آثاری که با شماره اینجانب برنده مزایده شده است، مسئولیت تبعات قانونی و ضرر و زیان ناشی از آن را بر عهده خواهم گرفت.

متقاضی گرامی لازم است طبق شرایط عمومی و اختصاصی حراج تهران برای شرکت در حراج مبلغ ۱ میلیارد ریال بابت ضمانت پرداخت وجه خرید آثار به شماره حساب 110-9967-1484110-1 نزد بانک گردشگری شعبه مرکزی تهران واریز و رسید آن را در این قسمت بارگزاری نمایید.